Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizi üye girişi yaparak siparişlerim alanından takip edebilir veya siparişiniz kargoya verildikten sonra gelen mail içeriğinden takip edebilirsiniz. 

Hangi Ödeme Seçenekleri Var?

Sepet360.com web sitemizde havale/eft ve kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz üst düzey ssl güvenlik sistemleri ile korunduğundan alışveriş esnasında kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez. Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.

Kargom Ne Zaman Gelir?

Hafta içi 14:00’a kadar olan 99 desi altındaki siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketimiz olan Yurtiçi Kargo ile aynı gün gönderilmektedir. 99 desi üstü siparişleriniz ambar ile ertesi gün sevk edilmektedir. Siparişlerde yaşanabilecek herhangi bir gecikme olması durumunda tarafınıza bilgi verilmektedir.

İade Koşulları Nelerdir?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde sepet360.com’a başvurarak iade koşulları dahilinde, kolayca iade edebilirsiniz.

İade Koşulları:

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için;

Satın alınan ürünün orijinal kutusunda, ambalajı açılmamış ve zarar görmemiş olması,

Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,

Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Kurumsal firma alışverişinizde faturanızla birlikte gönderilmelidir. Bireysel alışverişinizde faturaya ihtiyaç duyulmamaktadır.

Detaylı iade koşulları için buradan iade ve şartlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Faturalarıma Nasıl Ulaşırım?

Siparişiniz ile birlikte faturanız kargo içerisinde yer almaktadır. Ayrıca firmamız e-fatura mükellefi olduğundan siparişinize ait e-arşiv/e-faturanız sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize otomatik olarak gönderilir.